Bartek Zając najskuteczniejszy Bramkarz Turnieju !

10 letni Bramkarz z GKS Orion, mieszkaniec Baranowa okazał się najskuteczniejszy w Turnieju Feliksowie !

Zawodnik Oriona Bartek Zając był najskuteczniejszym bramkarzem turnieju. We wszystkich meczach, wpadły mu tylko dwie bramki. Brawo Bartek, dziś byłeś najlepszy !!! Nawet bramkarz lidera stracił więcej bramek niż TY.

Drużyna, prowadzona przez trenera Mariusza Żaczkiewicza stanęła na podium i zdobyła II Miejsce. Bramkarz drużyny w tym sukcesie bardzo pomógł.

KOMUNIKAT Szanowni Rodzice i zawodnicy drużyny pomarańczowej ! W związku z utratą zaufania strona https://orion2007.futbolowo.pl zostanie do odwołania częściowo zablokowana. Informacje na stronach zahasłowanych, do których dostęp miały mieć tylko dzieci i ich rodzice dotyczące taktyki gry, punktacji, nagród i rozliczeń finansowych drużyny, dostały się niestety w niepowołane ręce. Rodzice jednego z dzieci przekazali smsa z hasłem do strony osobie, która jest działaczem sportowym ale nie należy w żaden sposób do tej drużyny. Ta osoba wykorzystała te informacje w rozmowie publicznej. Jako administrator tej strony jestem wstrząśnięty i oburzony takim bezmyślnym zachowaniem. Przekazanie hasła do stron zahasłowanych osobie z poza drużyny, gdzie były dane osobowe dzieci, gdzie były opisane taktyczne tajniki gry tej drużyny jeszcze podczas rozgrywek ligowych było zachowaniem samolubnym i pozbawionym jakiegokolwiek sensu. Takim zachowaniem osoby, które przekazały smsa z hasłem zaszkodziły bezpośrednio tej drużynie, postąpiły wbrew woli trenera, administratora strony i wbrew woli większości rodziców. Sukces drużyny pomarańczowej w Lidze MZPN poprzez zajęcie II miejsca w grupie dla tych rodziców i działacza sportowego nie miały znaczenia. Możliwość awansu do Ligii wyższej nie miała znaczenia. Chęć gry 99% zawodników w tej drużynie z tym samym trenerem na tych samych zasadach w kolejnych sezonach Ligii MZPN czy Ligii zimowej, dla tych rodziców i działacza społecznego nie miały znaczenia. Zachowanie tych osób było samolubne, nastawione tylko i wyłącznie na swoje interesy. Osoby te dostają od nas CZERWONĄ KARTKĘ !!! za niesportowe zachowanie i grę wbrew zasadom "fair play" W efekcie działań tych osób, pozostali zawodnicy, rodzice ponieśli tego niesłuszne konsekwencje: - strona internetowa jest zablokowana przez administratora strony, ograniczy to tym samym dostęp do informacji, - trener chce złożyć wypowiedzenie i odejść z Klubu, - dzieci mogą nie otrzymać nagród na koniec sezonu z powodu wycofania się sponsora, - dotujące nas podmioty mogą zrezygnować z udzielanej nam pomocy i wycofać swoje środki, - dzieci, trener i rodzice możliwe, że zmuszeni będą do oddania koszulek i sprzętu sportowego, - drużyna może nie mieć składu na jesienne rozgrywki ligowe z powodu, iż część rodziców z uwagi na powyższe chce przepisać dzieci do innych klubów sportowych. Z wyrazami szacunku oraz ubolewania, Administrator Strony: sponsor i działacz społeczny "Orion 2007" (http://orion2007.futbolowo.pl)