Drużyna Pomarańczowa Oriona świetuje awans ligowy !!!

Orliki 2007/2008 ZROBIŁY SWOJE, wygrały ostatni mecz ligowy i awansowały do wyższej ligi MZPN. BRAWO !

Nasi zdolni chłopcy z Bożej Woli, Żab, Cegłowa, Osin i Baranowa na 10 rozegranych meczy w okresie od września do dziś, wygrali aż 9 spotkań zdobywając najwyższą liczbę punktów w swojej Grupie. 27 pkt zdobytych na 30 pkt możliwych do zdobycia to nie lada wyczyn, szczególnie iż bramek strzelonych było aż 88 a straconych tyko 26. Dało to drużynie trenera Mariusza Żaczkiewicza tytuł lidera i pierwsze miejsce w Grupie.

Sukces i awans tych chłopców szczególnie cieszy, gdyż został osiągnięty dzięki wsparciu finansowemu FIO Mazowsze oraz determinacji dzieci, rodziców-kibiców, trenera Mariusza, kierownika drużyny, mieszkańców gminy-sympatyków drużyny pomarańczowej i .... nikogo więcej.

Ta grupka wyjątkowych ludzi: kolegów, znajomych, rodziców, kibiców, sąsiadów, pomimo wielu problemów formalno-organizacyjnych i braków w dofinansowaniu zrobiła swoje, nie oglądając się na innych dopięła swego. Pokazali innym, że jak się chce to można. Zorganizowali drużynę, zorganizowali dofinansowanie i zorganizowali się jako rodzice-kibice.

Pokazali, że są odważni i zdeterminowani, pokazali, że potrafią sami zorganizować dofinansowanie, że sami potrafią zamówić/kupić dzieciom niezbędne stroje, akcesoria piłkarskie, sami potrafią zorganizować transport na mecze, nawet sami potrafią trenować i podnosić poziom swojego wyszkolenia trenerskiego. Rodzice - kibice wyrożniają się swoim dopingiem, śpiewają pieśni i hymny, mają banery, flagi, szaliki, trąby, tuby, klaskacze. Oglądanie meczu Orlików to zawsze nie lada wydarzenie i ciekawe, wesołe widowisko.

Dla tych ludzi pomarańczowa drużyna Oriona i zdolne dzieci, które w niej grają są najważniejsze !!!

NIKT  NIE  POWSTRZYMA  DZIECIAKÓW  I  RODZICÓW  Z DRUŻYNY  POMARAŃCZOWEJ.

Info/Foto: Anna Żaczkiewicz