ZAPRASZAMY NA MECZ

ZAPRASZAMY  NA  MECZ  O  MISTRZOSTWO  VII  LIGI  MAZOWIECKIEGO  ZWIĄZKU  PIŁKI  NOŻNEJ

w kategorii U-10 Orlik E1 rocznik 2007

KIBICUJ SWOIM  W BARANOWIE !!!  NIEDZIELA (15.10) godz. 10.00 Boisko szkolne.

Drużyna pomarańczowa składająca się z chłopców z roczników 2007/2008 z naszego Gminnego Klubu Sportowego ORION podejmie w tą niedzielę Drużynę zieloną Akademii Piłkarskiej Żyrardów.

Będzie to mecz rewanżowy, który rozstrzygnie ostatecznie, która z drużyn powalczy o mistrzostwo i awans do wyższej LIGI MZPN.

Nasi chłopcy aktualnie po 6-ciu kolejkach zachowują pełny komplet punktów, wygrali wszystkie mecze i są zasłużonym liderem, w swojej Grupie. Prowadzą zarówno w punktach jak i strzelonych bramkach. Do upragnionego awansu do Ligi wyższej brakuje im już tylko trzech zwycięstw. Wygrana w niedzielnym meczu jest więc bardzo potrzebna.

Zapraszamy Kibiców, czyli wszystkich mieszkańców Gminy Baranów.

Poniżej Link do Tabeli Ligowej MZPN, gdzie Orion zajmuje I miejsce ;)