Zapraszamy na Turniej Tymbarka !

Trenerami drużyn są: Mariusz Żaczkiewicz i Arkadiusz Bogusz.

Kochani mieszkańcy Gminy Baranów, zapraszamy we wtorek na stadion w Grodzisku.

Przyjdź i pokibicuj swoim !!!

Wszyscy trzymamy kciuki za naszą Reprezentację Gminy Baranów !!!!

Info/foto: Anna Żaczkiewicz/Norbet Getter

Start 13 marca (wtorek) godz. 10.00 Boisko Pogoni Grodzisk Mazowiecki ul. Mokronowskich 4. W październiku ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym uczestniczą dzieci z każdego zakątka Polski. Z inicjatywy rodziców Szkoła w Bożej Woli we współpracy ze Szkołą w Baranowie zgłosiły do Turnieju wspólną piłkarską reprezentacje gminną o nazwie „FC Boża Wola – Baranowskie Orły”. Młodzi piłkarze w dwóch kategoriach wiekowych, powalczą o występ w finale na stadionie PGE Narodowym. (http://orion2007.futbolowo.pl) W październiku ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym uczestniczą dzieci z każdego zakątka Polski. Z inicjatywy rodziców Szkoła w Bożej Woli we współpracy ze Szkołą w Baranowie zgłosiły do Turnieju wspólną piłkarską reprezentacje gminną o nazwie „FC Boża Wola – Baranowskie Orły”. Młodzi piłkarze w dwóch kategoriach wiekowych, powalczą o występ w finale na stadionie PGE Narodowym. (http://orion2007.futbolowo.pl) Zapraszamy na XVIII edycję Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W tym roku uczestniczą w nim dzieci z naszej Gminy. Szkoła w Bożej Woli we współpracy ze Szkołą w Baranowie zgłosiły do Turnieju wspólną Piłkarską Reprezentacje Gminy Baranów o nazwie „FC Boża Wola – Baranowskie Orły”. We wtorek młodzi piłkarze w dwóch kategoriach wiekowych, powalczą na etapie gminnym i powiatowym aby mieć możliwość dalszej gry na etapie wojewódzkim. Rywalami naszych chłopców będą szkoły podstawowe m.in. z Grodziska Mazowieckiego, Podkowy Leśnej i Żabiej Woli. W skład młodszej Drużyny U-10 rocznik 2008 wchodzą: Bartłomiej Pietraszek, Filip Bogusz, Kacper Choromański, Szymon Kraśniewski, Jakub Szczepański, Szymon Trochimiuk, Antoni Wiśniewski uczniowie ze szkoły w Bożej Woli oraz Jan Grochal, Mateusz Pindor, Artur Tkacz uczniowie ze szkoły w Baranowie. W skład starszej Drużyny U-12 rocznik 2006/2007 wchodzą: Jakub Olędzki, Łukasz Wierzbicki, Michał Żaczkiewicz, Mateusz Ćwirzeń, Maciej Olejnik, Mateusz Pąk uczniowie ze szkoły w Bożej Woli oraz Jakub Jaranowski, Bartłomiej Zając, Oskar Popowski, Kuba Wiśniewski uczniowie ze szkoły w Baranowie. Trenerami drużyn są: Mariusz Żaczkiewicz i Arkadiusz Bogusz. Kochani mieszkańcy Gminy Baranów, zapraszamy we wtorek na stadion w Grodzisku. Przyjdź i pokibicuj swoim !!! Wszyscy trzymamy kciuki za naszą Reprezentację Gminy Baranów !!!! Info/foto: Anna Żaczkiewicz/Norbet Getter (http://orion2007.futbolowo.pl)