Piłkarska Sobota_Kibicujemy dzieciom w Cegłowie !

Realizacja projektu "Promujemy mecze, kibicujemy dzieciom i ... jeździmy po świecie :)" dofinansowanego z FIO Mazowsze.

Jesteśmy dumni !

Cytaty reportera z GrodziskSportNews:

"Trener, niektórzy działacze klubu i rodzice, stworzyli w Cegłowie markę i jakość, której nie spotyka się na co dzień na boiskach piłkarskich. Poziom, który wyróżnia drużynę Orionu 2007, może być jedyne powodem do dumy. Za wszelką cenę należy starać się, aby utrzymać ten poziom..."

"Młodzi piłkarze rocznika 2007 Orion Cegłów i Pogoń Grodzisk Mazowiecki wraz z rodzicami dali świetny pokaz futbolu, zabawy i kulturalnego dopingu. Szaliki, flagi, banery, tego nie spotyka się powszechnie na boiskach."

"Podobno rodzice Orlików Orion Cegłów rocznik 2007 należą do elity kibiców piłkarskich w regionie. Jako jedyni na Mazowszu zdobyli fundusze na zakup flag i szalików w ramach Programu FIO Mazowsze i promują kulturalne zachowanie oraz kibicowanie na meczach dzieci"

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia ! Fotogaleria poniżej wykonana przez GrodziskSportNew.