Piłkarska Sobota w Cegłowie_26.08.2017

Godz.14.00 Mecz Orlików, Godz.17.00 Mecz Seniorów, Godz.19.30 Walne Zebranie Członków Klubu Orion Puls Cegłów.

Piłkarska Sobota 26.08.2017 w Cegłowie:

14.00 Drużyna Orlików rocznik 2007/2008 Orion Cegłów zagra z Drużyną Pogoni Grodzisk rocznik 2007A.

17.00 Drużyna Seniorów Orion Cegłów zagra z Drużyną KS Sokół Budki Piaseckie

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy do kibicowania.

19.30 Walne Zgromadzenie Członków Klubu Orion.

Zapraszamy wszystkich Członków Klubu do udziału.

Obydwa sobotnie mecze będą miały wsparcie promocyjno-medialne. Trener i Rodzice z drużyny Orlików kibicowanie będą wspierać nowymi gadżetami kibica. Zobaczymy m.in. banery/flagi i szaliki klubowe. W sobotę do Cegłowa zawita również Reporter GrodziskSportNews. Warto więc przyjść i pomóc w kibicowaniu swoim gminnym drużynom.

Kibicowanie na meczach Oriona z nowymi gadżetami jest częścią Projektu "Promujemy mecze, kibicujemy dzieciom i ... jeździmy po świecie" współfinansowanego przez Trenera i Rodziców z Drużyny Orlików ze wsparciem Mikrodotacji z Programu inicjatyw obywatelskich FIO MAZOWSZE z Funduszu Współpracy.

BRAWO DLA RODZICÓW ZA POMYSŁ I INICJATYWĘ OBYWATELSKĄ !!!!